Sepetiniz

OMNE Blog RSS Feed

OMNE 30 Jun 0 121
“Fine Art Baskı Nedir?” başlıklı yazımda; eserlerin fiziksel olarak nasıl elde edilmesi gerektiğinden bahsetmiştim. Epey zahmetli ve maliyetli olan Fine Art Baskıyı sanatçılar iki amaçla yaptırırlar. ..
OMNE 29 Jun 0 82
Fine Art Baskı; dijital ortamda müze kalitesinde çok uzun ömürlü baskı elde etme yöntemidir. Baskılar, az sayıda üreticilerin bu amaç doğrultusunda; asitsiz olarak pamuktan, alfa selülozdan, bamboo ağ..
OMNE 09 Jun 0 136
Latince Adı   : Magnolia grandifloraFamilya         : MagnoliaceaeTürkçe Adı    : Büyük Çiçekli Manolyaİngilizce Adı  : Southern MagnoliaMagnolia grandiflora,  parlak-mumsu yaprakları ve gösterişli bü..
OMNE 07 Jun 0 1043
Latince Adı : Magnolia x soulangeanaFamilya       : MagnoliaceaeTürkçe Adı  : Saray Manolyası, Saray Lalesi, Yaprak Döken Manolyaİngilizce Adı: Saucer MagnoliaMagnolia x soulangeana çiçeklerin..
OMNE 06 Jun 0 120
Latince Adı    : Ginkgo bilobaFamilya          : GinkgoaceaeTürkçe Adı     : Mabet Ağacıİngilizce Adı   : Maidenhair TreeBu muhteşem bitkiyi anlatan kelimeler TEK, EŞİ VE BENZERİ OLMAYAN olurdu sanırı..
(1~5) 5 adet veri gösteriliyor (1 sayfa)